(Ne)zadaníKeď sex zamieša karty.


Orig. názov:That Awkward Moment
Žáner:romantická komédia

Krajina:USA
Web stránka:http://www.thatawkwardmomentmovie.com/
Réžia:Tom Gormican
Scenár:Tom Gormican
Kamera:Brandon Trost
Hrajú:Zac Efron, Michael B. Jordan, Miles Teller, Imogen Poots, Jessica Lucas, Josh Pais, Emily Meade, John Rothman, Victor Slezak, Dan Bittner, Mackenzie Davis
OBSAH filmu Nezadaní:
Zac Efron (High School Musical), Michael B. Jordan (Kronika) a Miles Teller (Na šrot, Projekt X) si strihli úlohy najlepších kamošov v romantickej komédii o chlapskom pohľade na sex a vzťahy. Tak...a kam toto smeruje? Chodíme spolu?Otázky, ktorých sa desí každý chalan, ktorý spáva s babou. 
Neexistujú na ne totiž správne odpovede. Jason, Daniel a Mikey sú kamoši na život a na smrť. Keď Mikeyho opustí manželka, s ktorou chodil od vysokej školy,uzavrú spoločnú dohodu. Už nijaké zlomené srdcia a hlavne žiadne vážne vzťahy. 
Byť single je predsa úžasné! Ich plán vyhýbať sa záväzkom a dodržať za každých okolností prísahu nevernosti však nepočíta s jednou malou komplikáciou. Všetci traja sa nečakane zaľúbia! Jason do novej kolegyne, Daniel do dlhoročnej kamarátky a Mikey dokonca do vlastnej ex. Keďže si však prisahali, že zostanú sami, každý z nich svoj vzťah pred ostatnými drží v tajnosti. 
Ako dlho im to však môže vydržať, keďže sú stále spolu?Zdieľať film na Facebooku


Dá sa vám tento film pozrieť online alebo ste našli problém? Existujú SK alebo CZ titulky? Dajte nám vedieť.