10 Pravidel jak sbalit holkuFilmová komédia Karla Janáka.


Orig. názov:10 pravidel jak sbalit holku
Žáner:komédia

Krajina:ČR
Web stránka:http://www.10pravidel.cz
Réžia:Karel Janák
Scenár:Karel Janák
Kamera:Alexander Šurkala
Hudba:Miroslav Chyška
Hrajú:Matouš Ruml, Miroslav Donutil, Jakub Prachař, Kristína Svarinská, Tereza Nvotová, Jan Dolanský
OBSAH filmu 10 Pravidel jak sbalit holku:
Hlavný hrdina novej filmovej komédie Marek je typický príkladom mladého mimoňa, žijúceho vo vlastnom vesmíre. Je to šikovný a milý študent astrofyziky, ktorého najväčšou láskou sú nielen hviezdy, ale aj horoskopy. 
Jeho dráhu mu však jedného dňa skríži dievča snov a Marek sa zamiluje tak beznádejne, že v škole nie je schopný urobiť ani skúšky. V tomto momente sa do veci obujú jeho odhodlaní priatelia. 
Rozhodnú sa povolať na pomoc a zasvätiť do Marekových problémov jeho otca, ktorý je úspešným vydavateľom množstva bestsellerov na tému: ako získať ženu. Spoločne potom začnú Marekovi pripravovať veľkú strategickú hru, vďaka ktorej by sa mu malo podariť nájsť cestu k milovanému diečaťu. Tým mu ale spôsobia nejeden veľký problém. Marek pod vedením otca a priateľov absolvuje veľmi svojrázny kurz dievčenskej psychológie. Platí však v živote tých 10 zaručených pravidiel presne podľa knižiek? 
Filmová komédia 10 pravidiel s podtitulom Jak sbalit holku je novou snímkou tvorcu diváckych hitov - Karla Janáka, autora úspešných filmov Snowborďáci a RaftáciZdieľať film na Facebooku


Dá sa vám tento film pozrieť online alebo ste našli problém? Existujú SK alebo CZ titulky? Dajte nám vedieť.